Vitamíny na vlasy Renovix – recenzie a skúsenosti

V skratke o účinkoch a skúsenostiach Renovixom:

 • jeho unikátne a prírodné zloženie podporuje zdravie a rast vlasov
 • napomáha k lepšiemu zdraviu pokožky hlavy
 • na porovnávacom portáli heureka.cz má 80% hodnotenie – užívatelia uvádzajú, že účinky sa prejavia po 1 až dvoch mesiacoch

Plné, lesklé vlasy sú krásou a sú dôležité pre naše sebavedomie. Aby to tak zostalo, skúšame nespočetné množstvo produktov starostlivosti v nádeji, že konečne nájdeme elixír pre skvelé vlasy. O tom, aké pevné, poddajné a krásne máme vlasy, však nerozhodujú len gény a starostlivosť, ale aj strava. Vlasy potrebujú živiny, aby mohli zdravo rásť. V tejto recenzii vám predstavíme produkt Renovix.

renovix vitamíny na vlasy

Renovix v sebe ukrýva jedinečnú receptúru. Jeho vyvážené komplexne zloženie robí z neho zaujímavú voľbu. Vlasové vitamíny Renovix vám dodajú vysoké dávky mikroživín, ako je biotín a zinok, ktoré prispievajú k udržaniu normálneho stavu vlasov. Spolu s prasličkou a pŕhľavou pomáhajú vlasy udržiavať zdravé – prirodzene krásne.

Náš TIP:
Okrem Renovixu sme sa bližšie pozreli aj na ďalšie vitamíny na vlasy a porovnali ich.

Vitamíny hrajú v organizme dôležitú úlohu. Keďže si naše telo cenné vitamíny nevie vyrobiť samo, musíme ich prijímať zo stravy. Inak to nie je ani u vlasov. Vitamíny, ktoré Renovix obsahuje posilňujú vlasové cibuľky, starajú sa o vlasovú pokožku a umožňujú tak vlasom rásť rýchlejšie a zdravšie.

Podľa recenzii tieto vitamíny na vlasy pomáhajú znižovať vypadávanie vlasov už po niekoľkých týždňoch. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov výrobca odporúča užívať dve kapsuly denne s dostatočným množstvom tekutiny.

Vitamíny na vlasy Renovix
 • Cena
 • Zloženie
 • Balenie
 • Dávkovanie
 • Spokojnosť užívateľov
4

Celkové hodnotenie

Najlepšie hodnotené bolo v tomto produkte zloženie. Produkt Renovix predstavuje komplex 12tich prírodných látok. O tom svedčila aj spokojnosť zákazníkov. A aj keď je cena trošku vyššia, pre svoje pozitívne výsledky sa oplatí investovať.

Výhody:

 • unikátne zloženie
 • 12 prírodných látok
 • posilňuje aj imunitu
 • dlhodobé užívanie
 • nezaťažujú žalúdok
 • pozitívne výsledky

Nevýhody:

 • menšie balenie (pri dávkovaní 2x denne vydrží mesiac)
 • nutnosť dlhodobejšieho užívania
 • menej príjemná chuť

Zloženie Renovixu

Prémiový komplex je tvorený celkovo 12 vybranými prírodnými aktívnymi zložkami, ktoré významne prispievajú k udržaniu zdravia vašich vlasov a to:

 • Rakytník

Rakytník rešetliakový je opadavý, objemný, tŕnistý a rozvetvený ker, ktorý sa prirodzene vyskytuje na viacerých územiach Európy a Ázie. Rakytník má veľké množstvo účinných látok, ktorých vlastnosti sa úspešne využívajú v kozmetickom priemysle a medicíne. Okrem toho, že obsahuje veľa vitamínu C, prispieva k udržaniu normálneho stavu a zdraviu vlasovej pokožky. Aminokyseliny a omega-3 a omega-7 mastné kyseliny obsiahnuté v rakytníku dodávajú vlasom dôležité živiny, aby sa mohli opäť regenerovať.

renovix zloženie - rakytník

 • Praslička roľná

Prasličká je rastlina, ktorá sa už od nepamäti používa ako liek. V poslednej dobe sa dostala táto rastlina do povedomia ako výborný prostriedok na vlasy. Napríklad extrakt z prasličky priaznivo pôsobí na vlasy. A to tým, že prispieva k udržaniu prirodzenej kvality vlasov a ich normálnej mineralizacii. Okrem toho, tento extrakt zároveň zlepšuje aj stav pokožky i nechtov. Prasličká roľná je zároveň aj výborný antioixidant a obsahuje veľké množstvo kremíka, vápnika a medi. Tieto látky zabezpečujú to, že vaše vlasy budú krásne a pevné.

 • Pŕhľava dvojdomá

Pŕhľava dvojdomá sa používa pre svoje zdravotné výhody a na podporu zdravých a lesklých vlasov. Žihľava ponúka veľké množstvo základných vitamínov a minerálov, ktoré prispievajú k zdraviu vlasov. Kokteil celého zloženia priamo prispieva k zdravej, žiarivej pokožke a vlasom. Vďaka oxidu kremičitému, ktorý obsahuje, sú vlasy a nechty silnejšie. Okrem toho zvyšuje prietok krvi a tým podporuje rast vlasov.

 • Aloe vera

Aloe vera patrí medzi sukulenty. Táto slávna rastlina však bola z nejakého dôvodu cenená už tisíce rokov. V prvom rade, Aloe vera je antioxidant. Prispieva tak k udržaniu zdravia pokožky, podporuje detoxikáciu a prirodzenú obranyschopnosť. No v druhom rade sa stará o pokožku hlavy a dĺžky vlasov. Vlasom poskytuje dostatok vlhkosti, takže pôsobia proti namáhaným a suchým vlasom.

 • Roketa siata

Roketa siata je jednoročná bylina, ktorá podporuje rast vlasov a pre svoje priaznivé účinky na organizmus sa používa tradične už po stáročia. Táto stredozemná rastlina sa podobá púpave. Obsahuje silice, minerály, vitamíny a obsahuje až 30 % oleja. Používa sa na zábaly na vlasy a je účinná proti vypadávaniu vlasov.

 • Zinok

Dostatočný a pravidelný prísun zinku je nevyhnutný pre mnohé funkcie organizmu, ale aj pre hlavu i vlasy. Pre zdravý rast vlasov treba zabezpečiť pravidelný a dostatočný príjem zinku. Ak je zásoba zinku príliš nízka, vlasy sú spočiatku matné, suché a lámavé. Ak sa to nenapraví, nedostatok zinku môže spôsobiť vypadávanie vlasov. Zinok dokáže posilniť vlasy zvnútra. Pokožka hlavy zostáva zdravá a vlasy môžu opäť rásť zdravé.

 • Biotín

Biotín je známy tiež pod názvom Vitamín B7. V minulosti bol známy ako Vitamín H. Jeho funkcia je nenahraditeľná: biotín je nevyhnutný pre pokožku, nechty a vlasy. Biotín je rozpustný vo vode, podieľa sa na mnohých dôležitých metabolických procesoch a prispieva k správnej činnosti nervovej sústavy.

 • L – metionín

Metionín je aminokyselina, ktorá je potrebná pre zdravé vlasy, pokožku a nechty. L-metionín je stavebným kameňom proteínového tkaniva. Mnohí ľudia ho užívajú, aby im pomohol s rastom vlasov, nechty zostali silné a ich pokožka mladistvá. Metionín zároveň obsahuje vlastnosti, ktoré chránia vlasy pred voľnými radikálmi, takže nepoškodzujú štruktúru vlasov.

 • Koenzým q10

Koenzým q10 je účinná látka, ktorá stimuluje produkciu keratínu a zabraňuje tomu, aby vlasy vekom slabli. Z tohto dôvodu existuje stále viac sérií starostlivosti o vlasy, ktoré sa spoliehajú práve na Q10. Táto bioaktívna látka, nazývaná aj ubichinón-50, sa používa ako antioxidant v mnohých výrobkoch starostlivosti o pleť. Ľudské telo si je schopné koenzým vyrobiť samé, ale vekom sa to znižuje.

 • Niacín

Niacín je vlastne vitamín B3, ktorý prispieva k udržaniu normálneho stavu pokožky a slizníc. Zároveň však podporuje psychickú činnosť a normálnu činnosť nervovej sústavy. Okrem toho, zlepšuje prúdenie krvi vďaka čomu privádza k vlasovým folikulom kyslík a živiny. Niacín dokáže zabezpečiť zdravý rast vlasov. Chráni pokožku na hlave. To, že podporuje prúdenie krvi je veľmi dôležité v boji proti rednutiu a padaniu vlasov.

 • Vitamín E

Vitamín E je nevyhnutný pre zdravé telo, ale je tiež považovaný za super ingredienciu v kozmetickom priemysle. Jeho antioxidačný účinok chráni nielen pokožku, ale aj vlasy pred škodlivými vplyvmi prostredia ako je UV žiarenie či znečistenie ovzdušia. Tieto faktory môžu za krehké, tenké vlasy alebo dokonca vypadávanie vlasov.

 • Pivovarské kvasnice

Pivovarské kvasnice robia vlasy odolnými, posilňujú vlasové korienky, pôsobia proti vypadávaniu vlasov a zabezpečujú ich zdravú štruktúru. Vďaka pivovarským kvasniciam vlasy vyzerajú zdravšie a lesklejšie.

Renovix účinky

Dobrý prísun živín je nevyhnutný nielen pre zdravie, ale napríklad podporuje aj pekný vzhľad vlasovej pokožky i samotných vlasov. Vyššie spomenutých 12 živín, ktoré v sebe ukrýva mimoriadny produkt Renovix, môžu so sebou priniesť napríklad takéto účinky:

Zdravé vlasy

Najdôležitejšia super štvorica praslička, pŕhľava, biotín a zinok je nevyhnutná pre zdravé vlasy. Tieto zložky majú za účinok udržiavať vlasy zdravé – prirodzene krásne.

Rast vlasov

Medzi najviac žiadané účinky prípravkov na vlasy, ktoré ľudia hľadajú je práve podpora rastu vlasov. Renovix disponuje v tomto prípade napríklad roketou, ktorá podporuje rast vlasov.

Mineralizácia a ochrana pred voľnými radikálmi

Mineralizácia – reset pre zdravé vlasy od prasličky. Ale aj Aloe vera spolu s Vitamínom E podporujú normálnu mineralizáciu vlasov a zároveň zabezpečujú ochranu buniek pred oxidatívnym stresom (negatívnym pôsobením voľných radikálov).

Zdravá pokožka hlavy a krásne vlasy

Ďalší úžasný účinok, ktorý zabezpečuje Aloe vera, rakytník, biotín, niacín a zinok je zdravá pokožka hlavy. Renovix je vhodným doplnkom pre komplexnú starostlivosť o krásne a zdravé vlasy.

Dávkovanie a cena

Výrobca odporúča užívať 1 až 2 kapsule denne. Ideálne ak ich užijete s jedlom alebo po jedle. Netreba očakávať zázraky po dvoch dňoch, je potrebné užívať minimálne jeden mesiac. Balenie obsahuje 60 kapsúl to znamená, že vám vydrží na 15 až 30 dní.

Tento doplnok ponúkajú viaceré eshopy pričom cena sa pohybuje okolo 14 €. My odporúčame nakupovať na originálnom eshope, kde vám garantujú odoslanie do 24 hodín od objednania, inak dostanete zľavu 10 €.

Skúsenosti s Renovix

Jeho skúsenosti a hodnotenie ho predurčuje k tomu, aby sa stal jedným z TOP výživových doplnkov na zlepšenie zdravotného stavu vlasov. Podľa recenzií uverejnených napríklad na heuréke, tieto vitamíny na vlasy pomáhajú znižovať vypadávanie vlasov už po niekoľkých týždňoch. Okrem toho väčšina uživateľov ocenila nie len rýchly nástup účinkov, ale aj celkovo bohaté zloženie.

renovix uzivatelske recenzie heureka

Zdroj: heureka.cz

Pri užívaní tabletiek Renovix však musíte byť trpezliví, kým užívaním pre krásne zdravé vlasy nedosiahne prvé účinky. Regenerácia vlasov môže trvať aj niekoľko mesiacov, ale tá vytrvalosť za to stojí. Pretože vitamíny nielenže zabezpečia upravený vzhľad, ale dokážu zvýšiť aj vašu vlastnú pohodu a radosť.

Zdroje:

www.heatline.com

https://renovix.nutraceutics.sk/

4.7/5 - (3 votes)

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *