O webe

O webe

Veríme, že každý človek môže dosiahnuť to čo chce. To čo chceme my je pomáhať rozhodnúť sa nad kúpou produktu z kategórie zdravie a cvičenie. V dnešnej dobe je trh plný produktov rôznych značiek čo výber toho správneho produktu vôbec neuľahčuje. Preto pre vás produkt otestujeme a zistíme o ňom všetky dostupné informácie.

Ako prebieha testovanie produktu? V prvom prípade produkt fyzicky testujeme určitú dobu. Následne zhotovíme recenziu, v ktorej opíšeme naše dojmy a či spĺňa to čo výrobca uvádza. V druhom prípade nám pomáhajú ľudia, ktorí si daný produkt zakúpili a nechali na eshope alebo inom webe svoju skúsenosť. Všetky tieto užívateľské recenzie a informácie o produkte dáme dokopy a spravíme si naň vlastný názor, ktorý prezentujeme vo forme recenzie. Okrem toho dané produkty medzi sebou porovnávame a zisťujeme, ktorý je pre vás lepšou voľbou.

Nikola Bystričanová (redaktorka)

Nikola Bystričanová

Som tvrdohlavá, sarkastická, večne usmiatá vyštudovaná žurnalistka, blogerka, copywriterka na voľnej nohe a momentálne full-time mama, ktorá objavuje nové zákutia života. Naďalej sa však venujem kreatívnemu tvoreniu – písaniu. Najradšej píšem o veciach zo života – motivácia, zdravý životný štýl, cestovanie, vzťahy, príroda. Okrem toho rada fotím, spoznávam Slovensko a samozrejme trávim čas s rodinou.

Eva Kopaničáková (redaktorka)

Vášnivá knihomoľka, milovníčka mačiek a bývalá novinárka. Aktuálne tvorím texty a spravujem obsah webov na voľnej nohe. Rada sa túlam v prírode, cestujem a snívam s otvorenými očami. Inšpiratívne témy na články mi napadajú prevažne večer, kým iní spia. Najradšej píšem o zdravej výžive, interiérových doplnkoch a stavebníctve, ale dobre sa vyznám aj v kozmetike a chovateľstve.

Autor webu

Som mladý muž, ktorého baví pohyb a zdravá výživa. Mojimi očami prešlo stovky článkov, kníh, videí, štúdii atď. ohľadom rôznych diét, doplnkov výživy,… Informácie som samozrejme dával aj do praxe. Sám som užíval rôzne proteíny, kĺbové výživy, tabletky na pamäť a sústredenie,… Niečo fungovalo a niečo nie. Jednoznačne môžem ale potvrdiť, že pri výbere som sa väčšinou riadil skúsenosťami ľudí v mojom okolí a taktiež užívateľskými recenziami na internete. Preto som vytvoril tento web, vďaka ktorému bude vaše rozhodovanie jednoduchšie. Ak by obsah na tomto webe pomohol čo i len 1 človeku, svoj cieľ som splnil.

Affiliate disclaimer

Určite ste navštívili weby, na ktorých hneď v prvých sekundách na vás vybehla otravná reklama, ktorá vás naviac absolútne nezaujímala. Na našom webe sa také niečo nestane. V našich článkoch nájdete odkazy na produkty a eshopy, ktoré odporúčame. Po kliknutí na takýto odkaz a následnom nákupe v eshope dostaneme malú províziu. Vás to nestojí nič a nám tým pomôžete ďalej tvoriť obsah, ktorý pomôže ďalším čitateľom. Tvorba rozsiahlejšieho článku od prvého slova až po finálne zverejnenie trvá aj 20 hodín. Preto sme vďačný za vašu podporu.

Kontaktovať nás môžete na adrese: info@fitvyber.sk